Docentendag 2012 in de Tweede Kamer

02/12/2011 4:42 pm
Docentendag

Vandaag, vrijdag 10 februari 2012, zijn zo'n 400 docenten naar Den Haag gekomen voor de Docentendag Maatschappijleer. Deze vakconferentie wordt georganiseerd door ProDemos – Huis voor democratie en rechtsstaat en de Nederlandse Vereniging van Leraren Maatschappijleer (NVLM) en is al bijna 30 jaar een begrip in de maatschappijleerwereld.

Deze keer vindt de Docentendag op uitdrukkelijke uitnodiging van de Kamervoorzitter plaats in de Tweede Kamer in Den Haag. Wij hopen u op deze bijzondere plek te mogen verwelkomen voor onder andere de volgende onderdelen:

  • Gastspreker: Arthur Docters van Leeuwen
  • Lezingen en presentaties over actuele thema's
  • Contact met collega's en standhouders
  • Nieuw: avondprogramma op donderdag 9 februari
  • Nieuw: mogelijkheid tot overnachting in Den Haag

Aanmelden voor de Docentendag is helaas niet meer mogelijk, omdat het maximum aantal deelnemers is bereikt. Lees meer over de Docentendag 2012.

Reacties

Reageer

Boek online een bezoek aan politiek Den Haag

Ridderzaal

Het Bezoekerscentrum van ProDemos organiseert rondleidingen door de Ridderzaal, de Eerste Kamer en de Tweede Kamer. Ook kunt u er terecht voor stadswandelingen door politiek Den Haag. 

Geslaagde Docentendag Maatschappijleer

Gastvrouw Gerdi Verbeet
Te gast bij Gerdi Verbeet

Op 10 februari vond de jaarlijkse Docentendag plaats, georganiseerd door ProDemos en de Nederlandse Vereniging van Leraren Maatschappijleer (NVLM). Zoals altijd waren er presentaties en workshops over aansprekende onderwerpen. Uitzonderlijk was dit jaar de locatie: de plenaire zaal van de Tweede Kamer.